Учасники

Фіналіст

Незалежний театр пластичної драми

Театр набував свого сценічного досвіду не лише на найбільших литовських сценах, а й за кордоном – Словенії, Баку, Польщі, Естонії, Фінляндії та отримав два головні призи Гран-прі та спеціальний приз глядачів у Польщі.

Читати далі »
Фіналіст

Театральний коллектив Integrated Theater “Azdak’s Garden” (“Сад Аздака”)

Інтегрований театр “Сад Аздака” був створений 1 березня 2016 року. Театр брав участь у фестивалях: Міжнародний театральний фестиваль у Тбілісі; Міжнародний інклюзивний фестиваль “Через кордони”; Фестиваль театральних студентів «Маска»; “БЕГАСАС 2020” та інші.

Читати далі »
Фіналіст

Teatr “Ubogi Relacji” (театр “Бідних стосунків”)

Театр був створений у 1994 році і працює всі ці роки. За цей час колективом було поставлено близько 20 вистав у різних формах та змістах. Акторський склад на сьогодні 14 акторів.
Колектив бере участь у Міжнародних (Литва, Фінляндія), національних фестивалях та оглядах у Польщі.

Читати далі »
Фіналіст

Творчий колектив «Золота молодь»

За роки існування Колектив побував на численних театральних та загально–мистецьких конкурсах та фестивалях місцевого та обласного (Львів та Львівська область), всеукраїнського та міжнародного рівнів (Польща, Білорусь), а також у творчих таборах, на майстер-класах та тренінгах.

Читати далі »
Фіналіст

Театр “КІД” (Королевство интересных дел)

Театр Заснований в 2003 році.
Першим проектом участь в екологічній акції «Чорний поплау». Постійні учасники Брестського міжнародного театрального фестивалю «Непратаптани шлях» (м Брест). Приймали участь в фестивалях в Україні (м.Львів, м.Київ), Польщі (м.Люблін, м Ліезна).

Читати далі »
Розмір шрифту