Веселка

Діти відразу і невимушено освоюються зі щастям, бо вони по природі своїй – радість і щастя.

Віктор Марі Гюго

Саме сяйво дитячої творчості, що є життєдайним джерелом радості і щастя, надихнуло започаткувати обласний інтеграційний театральний фестиваль людей з функціональними обмеженнями «Веселка».  Ініціативу запалювати зірочки на театрально-мистецьких горизонтах Сумщини взяв на себе колектив Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю – сучасна, унікальна реабілітаційна установа, яка допомагає дітям з особливими потребами здоров’я отримувати рівні можливості на шляху до інтеграції в суспільство.

Тринадцять років поспіль традиційно проходить Фестиваль напередодні Міжнародного дня захисту дітей (1 червня) та об’єднує близько 100 дітей з інвалідністю. У Фестивалі беруть участь колективи не тільки з Сумської, а й інших областей: Київської, Харківської, Полтавської.

На плечі організаторів лягає наполеглива, нелегка праця з проведення Фестивалю, адже щороку їм доводиться долати багато проблем, пов’язаних з фінансовим забезпеченням заходу. І щоразу, долаючи проблеми, Фестиваль проходить, бо його з нетерпінням чекають і діти, і дорослі, готуючись до нього протягом року, сподіваючись на довгоочікувані зустрічі з друзями.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Розмір шрифту