«Крила – online» – фестиваль молодіжних театрів акторів з інвалідністю

Проект спрямований на соціалізацію молоді з інвалідністю за допомогою театрального мистецтва, її інтеграцію в театральний культурний простір, налагодження сталих взаємин між митцями з інвалідністю так і без інвалідності. В фестивалі приймають участь молодіжні театри акторів з інвалідністю.

Проект покликаний продемонструвати реабілітаційний та корекційний потенціал театрального мистецтва та високий художній рівень театральних колективів, в яких беруть участь актори з інвалідністю, руйнуючи стереотип про низькі можливості професійного розвитку людей з інвалідністю; сприяючи розвитку толерантності в театрального глядача; пропагуючи створення в Україні професійних театрів з акторами, які мають інвалідність.

Проект «Крила-online» орієнтований на активізацію внутрішніх ресурсів митців з інвалідністю засобами театрального мистецтва, впровадження та популяризацію інклюзивного театрального мистецтва.

Проект є унікальним тому, що спрямований не тільки на реабілітацію, а на професійний розвиток молоді з інвалідністю. Проект «Крила online» впроваджено у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Розмір шрифту