Асоціація соціального сприяння La Casa di Asterione

Керівник: Роберто Паолетті

https://www.facebook.com/LaCasaDiAsterioneAP/

Асоціація соціального сприяння La Casa di Asterione заснована в 2015 роціта є національною філією Acli Art and Entertainment, учасник фестивалів «Tu li sei vero Monza», «Tespi Ancona», «OTS Lab Ascoli Piceno».

У своїй діяльності прагне характеризувати асоціативне життя, як досвід спільноти.

  • Організовує навчальні, розважальні та соціальні заходи з метою підтримки потреби та реагування на соціальні негаразди за допомогою художнього посередництва.
  • Сприяє асоціативній, культурній та мистецькій відданості завдяки ініціативам у секторі розваг та, зокрема, підготовчій роботі до арт-терапії.
  • Підтримує художнє посередництво та використання художнього консультування у сфері соціальних проблем за допомогою методології життєвого коучингу.
  • Просуває та організовує навчальні курси з соціального, громадського та суспільного театру.
  • Підтримує шляхи соціальної інтеграції завдяки використанню мистецтва в його численних дисциплінах.
  • Створює вистави (має у своєму доробку  5 вистав) та мистецькі майстер-класи з особливою увагою до питань соціальної та культурної адаптації в таких секторах, як: міжкультурність, інвалідність та соціальний дискомфорт “поколінь Ніта”.

Тренінгова робота “MeTe Abili equilibri d’Arte” побудована на інтегрованих навчальних курсах із двома етапами – зимовим (5 місяців) та літнім (1 місяць) та проходить як у позашкільних місцях (театр), так і в рамках шкільних заходів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Розмір шрифту