Театральний колектив “Перлинки”

Україна, м.Суми

Керівник: Савельєва Тетяна Григорівна, корекційна освіта, 10 років

Колектив “Перлинки” створений у 2000 році  при Сумському реабілітаційному центрі для дітей з інвалідністю, які проходять реабілітацію тому його склад постійно змінюється в цьому і полягає його унікальність.

Діти різного віку були задіяні в постановках колективу, який є дипломантом та лауреатом фестивалів: Міжнародного інтеграційного театрального фестивалю “Сонячна хвиля”, Міжнародного фестивалю творчості людей з інвалідністю “Надія є”, Сумского обласного театрального фестивалю для дітей і людей з особливостями розвитку “Веселка”, Міжнародного театрального  online фестивалю інклюзивних театрів “Begasas” (Литва).

Актор театру Кравченко Віталій, неодноразово відзначався дипломами за кращу чоловічу роль.

Театралізація є одним з напрямів в соціальній реабілітації, яка сприяє творчому розвитку дитини, формуванню впевненості в собі, навчає самопрезентації, знімає деприваційні зажими.

Щорічно колектив бере участь не лише в театральних фестивалях,  але і в мистецькій  акції “Театр на узбіччі театру”, соціально-мистецькій акції “Приречені на щастя”, а також створює перформанси на підтримку  соціальної  проблематики.

У репертуарі театру більше 10 здійснених постановок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Розмір шрифту