Театр «Свіжий вітер»

Столин, Білорусь

Театр «Свіжий вітер» був створений в 2008 році,  з ініціативи «Столінського районного центру корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації », «Столінського територіального центру соціального обслуговування населення », Центру підтримки молодих інвалідів.

 У 2008 театр взяв участь в IV Міжнародному фестивалі особливих театрів “Непратаптани шлях” в Бресті, що послужило початком творчого визнання театру.

За час існування театр взяв участь у Міжнародному фестивалі особливих театрів «Непратаптани шлях» в Бресті, м.Люблін (Польща), став постійним учасником міжнародного театрального проекту «Театр під відкритим небом » в м.Столін, взяли участь у третьому всеукраїнському фестивалі «Неспокій серця», міжнародному фестивалі «Долина нарцисів» (Україна), «Східна казка» (Азербайджан), «Крок назустріч» (Білорусь), «Бузкова ластівка» (Білорусь), «Бегасес» (Литва), «Мистецтво для всіх» (Латвія), «Крила» (Україна), «Театральний лабіринт» (Німеччина), «Життя безмежних можливостей» (Москва).

Режисери театру пройшли навчання на міжнародних проектах для режисерів особливих театрів в Білорусі, Україні, Німеччині.

Склад учасників театру постійний. До нього увійшли учні класів ЦКРОіР і молоді особи з інвалідністю, які  відвідують відділення денного перебування, а також, волонтери шкіл міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Розмір шрифту